InwonersOnderzoekWie zijn wij
InwonersOnderzoekWie zijn wij

Wie zijn wij?

Karien van den Bergh Karien van den Bergh
Epidemioloog / onderzoeker
k.vd.bergh@ggdhvb.nl
Elly de Boer Elly de Boer
Epidemioloog / onderzoeker
e.de.boer@ggdhvb.nl
Judith Helmink Judith Helmink
Onderzoeker en projectleider
Gemeenten: Boxmeer, Cuijk, Grave, Mill en Sint Hubert, Sint Anthonis
j.helmink@ggdhvb.nl
Monique Jacobs Monique Jacobs
Epidemioloog / onderzoeker
mo.jacobs@ggdhvb.nl
Wendy Jeeninga Wendy Jeeninga
Onderzoeker en extern vertrouwenspersoon
w.jeeninga@ggdhvb.nl
The Kuunders Theo Kuunders
Onderzoeker
Gemeenten: Boxtel, Sint-Michielsgestel, Vught
t.kuunders@ggdhvb.nl
Gemma Smulders Gemma Smulders
Epidemioloog / onderzoeker
g.smulders@ggdhvb.nl
Linda van Tilburg Linda van Tilburg
Epidemioloog / onderzoeker
Gemeente: Bernheze, Boekel, Landerd, Meierijstad, Oss, Uden
l.van.tilburg@ggdhvb.nl
Jolien ten Velden Jolien ten Velden
Onderzoeker / data scientist
j.ten.velden@ggdhvb.nl
Wieteke de Vries Wieteke de Vries
Onderzoeker, coördinator team onderzoek en projectleider
Gemeenten: ’s-Hertogenbosch, Tilburg
w.de.vries@ggdhvb.nl
Anne-Marie van Beijsterveldt
Onderzoeker
a.beijsterveldt@ggdhvb.nl
Annelies van Rooij
Procesondersteuner team Onderzoek
a.van.rooij@ggdhvb.nl
Auke Rothoff Auke Rothoff
Onderzoeker
a.rothoff@ggdhvb.nl

Het laatste nieuws

Onderzoek

Informatie nodig over gezondheid en leefomgeving in de regio? Check de Brabantscan en Brabantse omgevingsscan

De Brabantscan is het kennisknooppunt voor gezondheidsinformatie over de provincie Noord-Brabant. Je vindt hier bijvoorbeeld de resultaten van de gezondheidsenquêtes van de GGD, maar ook gezondheidsinformatie uit andere bronnen. De…