Overslaan en naar de inhoud gaan
InwonersOnderzoekWie zijn wij
InwonersOnderzoekWie zijn wij

Wie zijn wij?

Karien van den Bergh

Epidemioloog / onderzoeker
k.vd.bergh@ggdhvb.nl

Judith Helmink

Onderzoeker en projectleider
Gemeenten: Boxmeer, Cuijk, Grave, Mill en Sint Hubert, Sint Anthonis
j.helmink@ggdhvb.nl

Monique Jacobs

Epidemioloog / onderzoeker
mo.jacobs@ggdhvb.nl

Wendy Jeeninga

Onderzoeker en extern vertrouwenspersoon
w.jeeninga@ggdhvb.nl

Theo Kuunders

Onderzoeker
Gemeenten: Boxtel, Sint-Michielsgestel, Vught
t.kuunders@ggdhvb.nl

Joyce van Arendonk

Onderzoeker
j.arendonk@ggdhvb.nl

Joyce van Arendonk

Linda van Tilburg

Epidemioloog / onderzoeker
Gemeente: Bernheze, Boekel, Landerd, Meierijstad, Oss, Uden
l.van.tilburg@ggdhvb.nl

Jolien ten Velden

Onderzoeker / data scientist
j.ten.velden@ggdhvb.nl

Wieteke de Vries

Onderzoeker, coördinator team onderzoek en projectleider
Gemeenten: ’s-Hertogenbosch, Tilburg
w.de.vries@ggdhvb.nl

Anne-Marie van Beijsterveldt

Onderzoeker
a.beijsterveldt@ggdhvb.nl

Annelies van Rooij

Procesondersteuner team Onderzoek
a.van.rooij@ggdhvb.nl

Jeske Bouwman

Onderzoeksmedewerker
je.bouwman@ggdhvb.nl

Jeske Bouwman

Pieter Seinen

Data scientist
p.seinen@ggdhvb.nl

Pieter Seinen

 

Het laatste nieuws

GGD Hart voor Brabant start grootschalig onderzoek naar gezondheid, welzijn en leefstijl van jongeren in de regio

Onderzoek
Hoe gaat het met de gezondheid, het welzijn en de leefstijl van jongeren? Zijn ze gelukkig? Hebben ze stress? D...
GGD Hart voor Brabant start grootschalig onderzoek naar gezondheid, welzijn en leefstijl van jongeren in de regio

Kwart Brabanders nog onbekend met rabiës vaccinatie

Onderzoek
Veel Brabanders gaan in de zomer op vakantie en bezoeken soms ook landen waar rabiës voorkomt. Reden voor ons o...
Kwart Brabanders nog onbekend met rabiës vaccinatie