Overslaan en naar de inhoud gaan

You can translate this website using Google Translate. Select your language. Your data will be sent to Google.

This is an automated translation. We are not responsible for the quality of the translation.

Close
InwonersNieuwsCoronaBoosterprik met Janssen mogelijk

Boosterprik met Janssen mogelijk

Dit nieuws is verouderd. Kijk voor actuele informatie op www.ggdhvb.nl/corona


Mensen die vanwege medische redenen geen booster met een mRNA-vaccin mogen of geen booster met mRNA-vaccin willen, kunnen nu een afspraak maken voor een boostervaccinatie met het Janssen-vaccin.

De GGD heeft in Nederland in totaal 646.000 mensen met Janssen gevaccineerd. Een klein deel van deze groep mag of wil geen mRNA-vaccin krijgen. Dankzij het advies van de Gezondheidsraad en het daaropvolgende kabinetsbesluit, is een booster met Janssen nu alsnog mogelijk.

Afspraak maken

Sinds 23 maart is het mogelijk om een afspraak te maken via de Landelijke Vaccinatie Afsprakenlijn. Het telefoonnummer 0800-1295 is hiervoor iedere dag bereikbaar tussen 08.00 en 20.00 uur. De vaccinatie is op een beperkt aantal locaties te verkrijgen. In de regio van Hart voor Brabant is het Janssen vaccin niet beschikbaar. De dichtstbijzijnde locatie waar het vaccin geprikt wordt is Dordrecht, Laan van Europa 500.

Vragen of twijfels?

De callcentermedewerkers van de Landelijke Vaccinatie Afsprakenlijn kunnen en mogen niet helpen bij medische vragen. Vragen of twijfels kun je vooraf bespreken met een onafhankelijke zorgprofessional. Kijk daarvoor op vragenovercorona.nl.

Het laatste nieuws

Goed ventileren aandachtspunt in Brabant

Onderzoek
We zitten midden in de winter en dat betekent dat we weer meer tijd doorbrengen in huis. Juist in deze periode ...

Een mooi en gezond 2026

Gezond leven
We wensen een gezond 2026 voor iedereen.
Eindejaarsboodschap GGD met de tekst we wensen iedereen een mooi gezond nieuw jaar toe.

Nieuw telefoonnummer Centrum Seksuele Gezondheid GGD vanaf 1 januari 2026

Liefde en seks
Heb je vragen over seksuele gezondheid, soa’s, anticonceptie of wil je een afspraak maken? Vanaf 1 januari 2026...