- Inwoners
- Nieuws & info
- Annuleren of verzetten van vaccinatie-afspraken
Publicatiedatum: 11-01-2022 om 10:09 uur
Laatste update: 17-07-2024 om 15:21 uur
Annuleren of verzetten van vaccinatie-afspraken
Ben je verhinderd op de afgesproken dag en tijd? Of zit je in quarantaine omdat je in contact bent geweest met iemand die corona heeft? Dan is het belangrijk dat je je vaccinatie-afspraak zo snel mogelijk bij de GGD verzet of annuleert. Zo komt jouw plek vrij voor iemand anders.
Je annuleert of verzet je afspraak door te bellen naar het landelijk vaccinatie afsprakennummer: 0800-7070. Mocht dat niet meteen lukken, heel fijn als je het later nog een keer probeert.
Bel s.v.p. NIET naar je eigen GGD. Daarmee houd je lijnen bezet die op dit moment heel belangrijk zijn voor de Covid-bestrijding.
Het laatste nieuws

Samen in beweging voor klimaat en gezondheid
Ook dit jaar stappen collega’s van verschillende GGD’en weer op de fiets voor de Climate Classic. Net als in 2024 en 2025 kiezen zij ervoor om letterlijk in beweging te komen voor klimaat en gezondheid. Dat doen ze niet alleen. GGD’en in Nederland bundelen hun krachten, omdat ze samen achter deze boodschap staan.

Pas op voor tekenbeten
Teken zijn kleine spinachtige beestjes die leven van bloed. Ze zitten laag bij de grond tussen het hoge gras, struikgewas en bladeren. In bos, heide en ook in de tuin, in binnen- en buitenland. Teken kruipen op mensen en dieren en bijten zich vast in de huid. Vaak merk je hier niets van. Ben je ‘in het groen’ geweest? Controleer jezelf en anderen dan op tekenbeten en verwijder de teek zo snel mogelijk.

Andesvirus (Hantavirus)
Op dit moment is het Andesvirus (een Hantavirus) in het nieuws. Heb je een brief ontvangen? Lees dan verder.