GGD Hart voor Brabant
Geplaatst op: 06-03-2018 om 09:35 uur
Laatst gewijzigd op: 13-11-2019 om 11:46 uur

Wie zijn wij

Karien van den Bergh

Karien van den Bergh
Epidemioloog / onderzoeker
k.vd.bergh@ggdhvb.nl

Elly de Boer

Elly de Boer
Epidemioloog / onderzoeker
e.de.boer@ggdhvb.nl

Judith Helmink

Judith Helmink
Onderzoeker en projectleider
Gemeenten: Boxmeer, Cuijk, Grave, Mill en Sint Hubert, Sint Anthonis
j.helmink@ggdhvb.nl

Monique Jacobs

Monique Jacobs
Epidemioloog / onderzoeker
mo.jacobs@ggdhvb.nl

Wendy Jeeninga

Wendy Jeeninga
Onderzoeker en extern vertrouwenspersoon
Gemeenten: Haaren
w.jeeninga@ggdhvb.nl

Hellen Kortekaas

Hellen Kortekaas
Procesondersteuner
h.kortekaas@ggdhvb.nl

Theo Kuunders

Theo Kuunders
Onderzoeker
Gemeenten: Boxtel, Sint-Michielsgestel, Vught
t.kuunders@ggdhvb.nl

Gemma Smulders

Gemma Smulders
Epidemioloog / onderzoeker
g.smulders@ggdhvb.nl

Linda van Tilburg

Linda van Tilburg
Epidemioloog / onderzoeker
Gemeente: Bernheze, Boekel, Landerd, Meierijstad, Oss, Uden
l.van.tilburg@ggdhvb.nl


Jolien ten Velden
Onderzoeker / data scientist
j.ten.velden@ggdhvb.nl
Wieteke de Vries

Wieteke de Vries
Onderzoeker, coördinator team onderzoek en projectleider
Gemeenten: ’s-Hertogenbosch, Tilburg
w.de.vries@ggdhvb.nl

Tim de Vuijst

Tim de Vuijst
Onderzoeker
Gemeenten: Dongen, Gilze en Rijen, Goirle, Heusden, Hilvarenbeek, Loon op Zand, Oisterwijk, Waalwijk
T.de.Vuijst@ggdhvb.nl

Walter Wolters

Walter Wolters
Onderzoeksassistent
w.wolters@ggdhvb.nl