GGD Hart voor Brabant
Geplaatst op: 07-03-2016 om 11:14 uur
Laatst gewijzigd op: 05-04-2019 om 10:27 uur

Het bestuur

Het bestuur van de GGD Hart voor Brabant bestaat uit een algemeen bestuur en een dagelijks bestuur.

Het algemeen bestuur

De GGD Hart voor Brabant werkt voor 25 gemeenten in Midden‒Brabant en Brabant‒Noord. Samen zetten zij zich in voor de publieke gezondheid. Het algemeen bestuur van de GGD bestaat ook uit 25 leden. Meestal zijn dat de wethouders volksgezondheid. Het bestuur vergadert twee tot drie keer per jaar.

Ons dagelijks bestuur bestaat uit de volgende personen:

  • Wim Hillenaar (tevens voorzitter), Cuijk
  • Marcelle Hendrickx, Tilburg
  • Ufuk Kâhya, Den Bosch
  • Henri Willems, Boekel
  • Peter van Steen, Heusden
  • Thijs van Kessel, Oss

Directie en management

Karin van Esch
directeur publieke gezondheid
088 368 60 04
k.van.esch@ggdhvb.nl
Jacqueline Baardman
sectormanager leefomgeving
088 368 67 89
j.baardman@ggdhvb.nl
Jeroen Teurlings Jeroen Teulings
sectormanager (interim)

06 24 94 74 35
j.teurlings@ggdhvb.nl

Riny Hoogedoorn
controller
088 368 60 05
r.hoogedoorn@ggdhvb.nl
René van Kessel
directiesecretaris
088 368 60 09
r.van.kessel@ggdhvb.nl
Monique van Tilburg
regiomanager
's-Hertogenbosch
06 229 762 43
m.van.tilburg@ggdhvb.nl
Jeroen Teulings

Jeroen Teulings
sectormanager (interim)
Boxtel, Haaren, Sint-Michielsgestel, Vught

06 24 94 74 35
j.teurlings@ggdhvb.nl
Profielfoto Ursela Smits

Ursela Smits
regiomanager
Boxmeer, Cuijk, Grave, Mill en Sint Hubert, Sint Anthonis

088 368 60 41
u.smits@ggdhvb.nl
Erica van der Putten
regiomanager
Boekel, Landerd, Meierijstad, Uden
088 368 60 48
e.vd.putten@ggdhvb.nl

Dorenda van Asseldonk
regiomanager
Bernheze, Oss

088 368 60 17
d.van.asseldonk@ggdhvb.nl
Karin Luers
regiomanager
Dongen, Heusden, Loon op Zand, Waalwijk, Gilze en Rijen, Goirle, Hilvarenbeek en Oisterwijk
088 368 66 71
k.luers@ggdhvb.nl
Profielfoto Maike van IJzerloo
Maike van IJzerloo
regiomanager
Tilburg
088 368 62 40
m.van.ijzerloo@ggdhvb.nl
Hettie van Gils

Hettie Somers
manager Klantcontactcentrum

088 368 67 23
h.somers@ggdhvb.nl
Nevenfuncties directie en management
Naam
Functie
Nevenfunctie Organisatie
Vanaf
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Lid Provinciale Raad Gezondheid Brabant 2019
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Lid ALV Corporatie Toegang Tilburg U.A. 2018
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Lid Stuurgroep Zorg en Veiligheidshuis Brabant Noordoost 2018
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Lid Raad van Bestuur Theater De Bussel, Gemeente Oosterhout 2015
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Lid bestuur Stichting Zorgnetwerk Midden-Brabant 2015
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Lid Raad van Commissarissen Brabant Water NV 2015
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Lid Veiligheidsdirectie Brabant-Noord 2014
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Lid Raad van Toezicht Stichting De Waarden, Zevenbergen 2014
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Directielid RAV Brabant MWN 2014
Karin van Esch Directeur publieke gezondheid Lid Reviewteam voor Gateway Reviews 2013
Annemieke van der Zijden
Directielid Voorzitter
Tactisch ROAZ (Noord-Brabant) 2018
Annemieke van der Zijden Directielid Lid Raad van Toezicht NSPOH (Netherlands School of Public and Occupational Health). 2018
Annemieke van der Zijden Directielid Lid van Presidium GGD GHOR Nederland
2014
Annemieke van der Zijden
Directielid Lid Stuurgroep
Academische Werkplaats Jeugd Tranzo
2015
Annemieke van der Zijden Directielid Lid Adviesraad
Tranzo
2014
Annemieke van der Zijden Directielid Adviseur Provinciale Raad Gezondheid 2015
Annemieke van der Zijden Directielid Voorzitter Stuurgroep
Academische werkplaats Tranzo
2014
Annemieke van der Zijden Directielid Clustercoördinator GHOR
GGD GHOR Nederland
2016
Annemieke van der Zijden Directielid Directielid RAV Brabant MWN
2013
Annemieke van der Zijden Directielid Lid Veiligheidsdirectie Midden West Brabant
2013
Jacqueline Baardman Sectormanager / MT-lid
- - -
Riny Hoogedoorn
Controller / MT-lid
- - -