GGD Hart voor Brabant
Geplaatst op: 06-03-2018 om 09:35 uur
Laatst gewijzigd op: 13-04-2018 om 17:06 uur

Wie zijn wij

Karien van den Bergh

Karien van den Bergh
Gezondheidsonderzoeker
Gemeenten: Boxmeer, Cuijk, Grave, Mill en Sint Hubert, Sint Anthonis
k.vd.bergh@ggdhvb.nl

Elly de Boer

Elly de Boer
Gezondheidsonderzoeker
Gemeenten: Bernheze, Oss, ‘s-Hertogenbosch
e.de.boer@ggdhvb.nl

Judith Helmink

Judith Helmink
Gezondheidsonderzoeker en projectleider
Gemeenten: Gilze en Rijen, Goirle, Hilvarenbeek, Oisterwijk
j.helmink@ggdhvb.nl

Monique Jacobs

Monique Jacobs
Gezondheidsonderzoeker
Gemeente: Tilburg
mo.jacobs@ggdhvb.nl

Wendy Jeeninga

Wendy Jeeninga
Gezondheidsonderzoeker
Gemeenten: Boxtel, Haaren, Sint-Michielsgestel, Vught
w.jeeninga@ggdhvb.nl

Hellen Kortekaas

Hellen Kortekaas
Secretaresse
h.kortekaas@ggdhvb.nl

Theo Kuunders

Theo Kuunders
Gezondheidsonderzoeker
Gemeenten: Boekel, Landerd, Uden (in samenwerking met Tim de Vuijst)
t.kuunders@ggdhvb.nl

Gemma Smulders

Gemma Smulders
Gezondheidsonderzoeker
Gemeenten: Dongen, Heusden, Loon op Zand, Waalwijk
g.smulders@ggdhvb.nl

Linda van Tilburg

Linda van Tilburg
Gezondheidsonderzoeker
Gemeente: Meierijstad
l.van.tilburg@ggdhvb.nl


Jeroen ter Voert
Gezondheidsonderzoeker
j.ter.voert@ggdhvb.nl

Wieteke de Vries

Wieteke de Vries
Beleidsonderzoeker, coördinator team onderzoek en projectleider
Gemeenten: ’s-Hertogenbosch, Tilburg
w.de.vries@ggdhvb.nl

Tim de Vuijst

Tim de Vuijst
Gezondheidsonderzoeker
Gemeenten: Boekel, Landerd, Uden (in samenwerking met Theo Kuunders)
T.de.Vuijst@ggdhvb.nl

Walter Wolters

Walter Wolters
Onderzoeksassistent
w.wolters@ggdhvb.nl