
Hoe gezond zijn jongeren? Hoe voelen zij zich? Hebben zij stress, bewegen ze genoeg en drinken ze alcohol? En hoe veranderen deze onderwerpen door de jaren heen? Dat onderzoekt GGD Hart voor Brabant met de Gezondheidsmonitor Jeugd 2026.
Publicatiedatum: 09-11-2023 om 17:25 uur
Laatste update: 02-09-2024 om 15:48 uur
Programmamanager Udo Possel: “Het is gelukt om een geschikte locatie te vinden en collega’s in te plannen voor het vaccineren in de gemeente Oss. Fijn dat we zo de wens van inwoners en gemeente om dichter bij de coronaprik te halen kunnen realiseren.” De coronaprik is alleen nodig voor mensen die ernstig ziek kunnen worden van het coronavirus of voor mensen die kwetsbaren verzorgen. De GGD biedt de prikken tegen corona nog tot eind december. Je mag altijd zelf bepalen of je de prik wilt halen of niet. De prik is gratis en je krijgt de prik in je bovenarm.
Val je buiten de doelgroep, maar zorg je voor mensen die wel in de doelgroep vallen? Dan kom je vaak ook in aanmerking voor de coronaprik. Kijk op de website mijnvraagovercorona.nl voor meer informatie.
Kun je door ernstige ziekte of beperking niet naar een GGD-priklocatie komen? Bel dan naar de GGD via 0800 20 77. We kijken samen met jou naar een oplossing.

Hoe gezond zijn jongeren? Hoe voelen zij zich? Hebben zij stress, bewegen ze genoeg en drinken ze alcohol? En hoe veranderen deze onderwerpen door de jaren heen? Dat onderzoekt GGD Hart voor Brabant met de Gezondheidsmonitor Jeugd 2026.

In Nederland zijn een aantal mensen ziek geworden van het Westnijlvirus. Zij kregen het virus door een beet van een besmette huissteekmug in Nederland. Ook in de provincie Brabant. De kans om in Nederland gebeten te worden door een mug die het westnijlvirus bij zich draagt blijft erg klein. En als je een muggenbeet hebt van een besmette mug krijgen de meeste mensen geen klachten. De GGD’en doen vanwege de privacy geen verdere uitspraken over individuele personen bij wie het westnijlvirus is vastgesteld.