Overslaan en naar de inhoud gaan

You can translate this website using Google Translate. Select your language. Your data will be sent to Google.

This is an automated translation. We are not responsible for the quality of the translation.

Close
InwonersNieuwsCoronaExtra mRNA-prik (herhaalprik) mogelijk na Janssen-vaccin en booster

Extra mRNA-prik (herhaalprik) mogelijk na Janssen-vaccin en booster

Dit nieuws is verouderd. Kijk voor actuele informatie op www.ggdhvb.nl/corona


Mensen die gevaccineerd zijn met het Janssen-vaccin en tenminste drie maanden geleden een booster hebben ontvangen, kunnen vanaf 16 maart een afspraak maken voor een herhaalprik tegen corona. Nederlanders die het Janssen-vaccin en een booster hebben gekregen, hebben in sommige landen problemen met inreizen. Sommige landen, zoals Duitsland, erkennen één Janssen-vaccinatie namelijk niet als volledige vaccinatie. Dit is op te lossen door een herhaalprik met een mRNA-vaccin te nemen.

Op vrijwillige basis

Volgens de Gezondheidsraad is een herhaalprik na een booster voor de meeste mensen niet nodig. Maar er is ook geen bezwaar tegen. Daarom heeft het kabinet besloten dat mensen die gevaccineerd zijn met Janssen en een booster hebben gehad, alsnog een herhaalprik kunnen krijgen, als zij dat zelf willen.

Afspraak maken

Wil je een herhaalprik na een Janssen vaccin en je booster? Vanaf 16 maart kun je hiervoor telefonisch een afspraak maken. Je kunt hiervoor het landelijke afspraaknummer bellen: 0800-1295.

Meer informatie over deze prik op onze website.

Het laatste nieuws

Website jouwGGD.nl in een nieuw jasje

Mijn kind, Jongeren
JouwGGD.nl is vernieuwd. Jongeren kunnen er nog steeds anoniem hun vragen stellen aan een jeugdverpleegkundige ...

Drie Brabantse GGD’en tekenen het Zonvenant: gezamenlijke inzet tegen huidkanker

Milieu en veiligheid
De drie Brabantse GGD’en hebben vandaag het Zonvenant van het Huidfonds ondertekend. Ook de directeur van GGD Z...

Advies GGD: gebruik geen UF-schuim

Gezonde Leefomgeving
Bewoners van huizen met UF-schuim krijgen soms acute klachten. Denk aan irritatie van ogen, keel en luchtwegen....