- Inwoners
- Nieuws & info
- Het imago-onderzoek van GGD Hart voor Brabant is van start
Publicatiedatum: 22-09-2022 om 10:19 uur
Laatste update: 23-09-2022 om 12:11 uur
Imago-onderzoek GGD Hart voor Brabant
Wat is uw algehele indruk van de GGD Hart voor Brabant? Bent u tevreden over de kwaliteit van onze dienstverlening? En wat vindt u van ons aanbod?
Dit zijn vragen die de GGD Hart voor Brabant stelt in het imago-onderzoek. Een onderzoek dat om de vier jaar wordt uitgevoerd onder de samenwerkingspartners en inwoners uit onze 19 gemeenten.
Door middel van dit onderzoek weten we wat er leeft bij onze samenwerkingspartners en inwoners. De resultaten vormen input voor onze beleidskeuze.
We kijken uit naar het resultaat!
Het laatste nieuws

BLOG: Achter een gesloten kastdeur
Voor veel mensen lijkt het vanzelfsprekend om open te zijn over wie je bent en van wie je houdt. Toch is dat voor sommigen nog altijd een ingewikkeld en persoonlijk proces. Twijfel, schaamte of angst voor de reacties van anderen kunnen een grote rol spelen. In deze blog deelt socciaal verpleegkundige Inge van onze team Seksuele Gezondheid een verhaal uit de praktijk. Over seksuele identiteit, veiligheid, grensoverschrijdend gedrag en het belang van een plek waar je zonder oordeel terecht kunt.
Want goede seksuele gezondheid begint bij jezelf kunnen zijn.

Brabant staat voor grote gezondheidsuitdagingen
Gezondheidsverschillen in Brabant nemen toe. Onderzoek van de Brabantse GGD’en laat zien waarom investeren in preventie, kansengelijkheid en mentale gezondheid noodzakelijk is.

Warmte vraagt extra aandacht van zwangere vrouwen: bescherm jezelf én je baby
De komende dagen worden opnieuw warm in Brabant. Voor veel mensen betekent dat genieten van het mooie weer, maar voor zwangere vrouwen brengt hitte extra gezondheidsrisico’s met zich mee. Daarom is het belangrijk om tijdens warme dagen goed op jezelf te letten.