Omgaan met pubers Goirle
Inhoud van de cursus
Pubers. Soms zijn ze verfrissend en ontwapenend, soms ook humeurig of dwars. Hoe ga je hier als ouder of verzorger het beste mee om? Hoe pakken andere ouders dit aan? Deze vragen en meer komen in de cursus aan bod. Met onder meer aandacht voor de puberteit als ontwikkelingsfase, het zelfbeeld, onderhandelen met je puber en manieren van opvoeden. Naast de cursus bieden we mogelijkheden aan voor hulp en ondersteuning.
De volgende thema’s komen aan bod:
- veranderingen in de puberteit;
- positieve aandacht en manieren van opvoeden;
- zelfvertrouwen en zelfbeeld;
- ruzie voorkomen, luisteren naar je puber;
- ruzie oplossen, onderhandelen en praten met je puber;
- grenzen stellen en straffen;
- experimenteel gedrag.
Cursusdagen
De cursus bestaat uit 5 avondbijeenkomsten:
- Donderdag 30 november
- Donderdag 7 december
- Donderdag 14 december
- Donderdag 21 december
- Donderdag 18 januari
Cursus Omgaan met pubers in Goirle wordt gegeven door Anke van den Brand van GGD Hart voor Brabant.
Heb je vragen over deze cursus? Neem dan contact op met Cursusbureau voor ouders en verzorgers in Tilburg en Midden-Brabant: cursussenregioMB@ggdhvb.nl.
Deze cursus is alleen voor inwoners van de regio Midden-Brabant. Woon je in de regio Meierij of Brabant-Noordoost? Dan kan je je aanmelden bij je eigen Centrum Jeugd en Gezin.