Corona: informatie voor ouders en verzorgers
Onze dienstverlening gaat ook in deze coronatijd zo veel mogelijk door. Op ons consultatiebureau hanteren we de volgende maatregelen:
- Heb jij of je kind klachten die horen bij het coronavirus? Blijf dan thuis, doe een zelftest en verzet zo nodig de afspraak.
- Kinderen tot 4 jaar met milde verkoudheidsklachten mogen wel naar de afspraak komen, echter niet bij veel hoesten, benauwdheid en/of koorts.
Coronatest voor kinderen?
We kunnen het ons voorstellen dat je vragen hebt over het testen van jouw kind. Wanneer is het nodig? Waarom is het nodig? Hoe gaat dat testen in zijn werk?
Onze GGD jeugdgezondheidszorg aangepast
Sinds enkele maanden is het contactschema aangepast, waarbij afspraken een verschillende tijdsduur hebben. Hierdoor zijn de mogelijkheden om afspraken te verzetten helaas minder groot dan je gewend bent.
Heb je vragen? Kijk dan op Mijn kind. Hier vind je onze meeste gestelde vragen, informatie over vaccinaties en het ouderportaal. Stel je vragen in de ouderchat of bel ons op 088 368 7100. We zijn bereikbaar op werkdagen van 08:00 en 17:00 uur.
- Er zijn op dit moment geen inloopspreekuren.
Inloopspreekuren zijn momenten dat je zonder afspraak langs kunt komen op onze consultatiebureaus. Heb je een vraag? Maak een afspraak.